Gentle Women

Business Club
Find new opportunities
Become a member

Quadro Vino

www.exposrl.it

Quadro Vino – elegantní obrazové vinotéky domů i do kanceláře

Absolutní novinkou v oblasti home & design je PRVNÍ CHLAZENÝ OBRAZ na světě od Quadro Vino. Tato nová řada exkluzivních designových vinoték je k dispozici ve dvou variantách, a to s vnitřním prostorem pro 1 láhev sektu a 2 sklenky, a pro 5 lahví vína a 2 sklenky.

Minimální hloubka obrazu u první varianty umožňuje jeho přímé zavěšení na stěnu i v relativně malých prostorech. Chlazení vnitřního prostoru od 6°C je zajištěno pomocí téměř nehlučného ventilovaného oběhu vzduchu a automatický odpařovací systém zajišťuje prakticky bezúdržbový provoz. Tento typ je určen pro romantické chvíle ve dvou, soukromou oslavu či příjemný večer s kamarádkou.

Druhá varianta je poskytuje novou a neotřelou možnost prezentace vína, jeho skladování a přímého servírování. Jedná se tedy o absolutně nový způsob nabídky vín. Stačí obraz otevřít, vyjmout lahev a nalévat víno udržované při teplotě 16°C. Je ideální na větší oslavy, a domácí archív vín k mimořádným událostem.

Tato nová designová forma obrazu je svým provedením vhodná jak do kuchyně, obývacího pokoje, do kanceláře či privátního domácího baru. Díky svému designu včetně LED podsvícení je nepřehlédnutelnou dominantou každého prostoru. Nastavení a regulace teploty probíhá elektronicky pomocí digitálního displeje.

Více informací o celém portfoliu naleznete na webu www.exposrl.it, zastoupení pro ČR má společnost Gama Holding.