Gentle Women

Business Club
Najděte nové možnosti
Staňte se členem

Vita Juicer

Vita Juicer Novis: světová novinka v oblasti multifunkčních odšťavňovačů

Potten & Pannen – Staněk představuje novinku v oblasti multifunkčních kuchyňských spotřebičů – Vita Juicer značky Novis®, který nabízí chytrou kombinaci čtyř funkcí v jednom: odšťavňování, lisování a speciální funkce Vitatec® a Citromax®. Estetika, technologie a design se prolínají v jednom finálním produktu – výsledkem je nejhezčí a nejkompaktnější odšťavňovač ve své třídě pro každodenní krásu přírodní energie a vitalitu ve vaší kuchyni.

Díky převratné patentované technologii Vitatec®, kombinující odstředivou sílu s lisem na citrusy, vzniká šťáva optimálně hladké konzistence, ve které zůstává o 20 procent více živin než ve šťávě z klasického odšťavňovače. Tuto funkci zákazník ocení například při výrobě nyní tolik oblíbených „smoothies“. Unikátní je i patentovaný systém Citromax®, který pomocí kónického tvaru lisu na citrusové plody připravuje ovocnou dřeň k dalšímu použití, takže ani kousek zdravého ovoce nepřijde na zmar. Juicer je vybaven technologií Drophold®, proto všechny jeho části dokonale těsní a nepropustí ani kapku cenné tekutiny ven. Dalším zlepšením oproti běžným přístrojům této kategorie je speciální široký tvar odstředivky, díky němuž není třeba ovoce a zeleninu do přístroje tlačit, ale stačí je prostě jednoduše vložit. Do Juiceru je pak vše doslova vtaženo.

Vita Juicer zn. Novis se velmi snadno ovládá pouze jedním tlačítkem on/off. Toto inteligentní zařízení reguluje rychlost automaticky podle konzistence zpracovávaného ovoce, aniž by jej bylo třeba ručně nastavit. Všechny díly odšťavňovače se velmi snadno čistí. Ty, které přichází do styku se šťávou, lze snadno vyjmout, případně rozdělit na několik částí, a umýt v myčce na nádobí. Vita Juicer zn. Novis je k dispozici v osmi trendy barvách. Díky svému krásnému tvaru se stane krásným designovým doplňkem každé kuchyně, aniž by se musel po každém použití schovávat.

Prémiový odšťavňovač Vita Juicer zn. Novis vyvinutý ve Švýcarsku vyniká nejen snadným ovládáním, ale i odpovědným využíváním materiálů při výrobě vzhledem k životnosti a následné recyklaci, což se odrazilo i ve dvou prestižních oceněních, která získal. Initiative Lifecare je nezávislá iniciativa usilující o podporu kvality produktů, inovace a design. Vita Juicer obdržel tuto cenu v oblasti kuchyňských inovací. Dalším oceněním je Red Dot Design Award, které uděluje Design Zentrum Nordrhein Westfalen výrobkům s promyšleným designem v německém Essenu již od roku 1955.

Potten & Pannen – Staněk

Česká společnost Potten & Pannen – Staněk na trh vstoupila v roce 1992 s vizí povýšit vaření, stolování a vše, co se děje (nejen) okolo kuchyně na výsostné umění. Za 22 let existence si vybudovala výjimečnou pozici – je vnímána jako nejprestižnější importér designově orientovaných produktů, kuchyňských a domácích potřeb v České republice. Značnému respektu se těší i ve světě mezinárodního obchodu. Potten & Pannen – Staněk provozuje několik vlastních reprezentativních prodejen, má rozsáhlou síť velkoobchodních klientů v ČR i SR a je dodavatelem všech významných obchodních řetězců. Exkluzivně zastupuje řadu světových značek včetně absolutních špiček v daném segmentu. Spojení značka – kvalita – servis – je pro společnost Potten & Pannen – Staněk klíčové.

Více informací na www.pottenpannen.cz