Gentle Women

Business Club
Find new opportunities
Become a member

Olympus PEN

Olympus PEN, ikona bloggerek a milovníků módy, je první značkou fotoaparátů na světě, která přináší ženám to, co dosud postrádaly: stylové, vysoce kvalitní a snadno dostupné fotodoplňky, které budou chtít nosit, oblékat a stavět na odiv.

Nová řada vyniká praktičností a schopností navzdory své nenápadnosti dobře ochránit vaše drahocenné vybavení. Nová řada, vytvořená ve spolupráci s módními návrháři a vlivnými bloggerkami, jako jsou Sarah Mikaela a Anne-Kathrin Strauss, nabízí řemínky, popruhy a kabelky, které se stanou povinnou výbavou každé milovnice módy a dokonalým doplňkem každého outfitu při jakékoliv příležitosti. To jsou kousky, po kterých dívky a ženy PEN-Generace toužily.

Namísto obyčejných a nudných doplňků, jaké nabízejí konkurenční značky fotoaparátů, představil Olympus tři odlišné PEN kolekce – Koženou, Stylovou a Designovou. Kožená a Designová kolekce se objeví na trhu v dostatečném předstihu před vánocemi. Na Stylovou kolekci si budeme muset počkat do druhé poloviny ledna 2016.