Gentle Women

Business Club
Find new opportunities
Become a member

Nike

Mějte svého osobního trenéra pořád při ruce

Často si říkáte, že byste měla i v zimě věnovat čas pravidelnému pohybu, ale málo slunce a zima vás v tom ani trošku nepodporují? Pak pro vás máme ideální řešení. S chytrou aplikací Nike + Training Club budete mít sérii 100 různých tréninků neustále po ruce. Stačí si najít alespoň půl hodiny času.

Aplikace Nike + Training Club vznikla pod vedením zkušených fitness trenérů a atletů, kteří sestavili osobního kouče pro pravidelné cvičení. Snadno si můžete trénink přizpůsobit svým potřebám – na výběr máte z hubnutí, tvarování a zpevňování postavy nebo nabírání svalové hmoty. Zvolit si můžete i obtížnost cvičení. Poté vám telefon nabídne sérii cviků – každý cvik vám předvede trenérka na videu tak, abyste jej dělala opravdu správně.

Nejdůležitějším faktorem pravidelného cvičení je ta správná motivace, a tu vám aplikace rozhodně dodá. Na telefonu uvidíte, kolik minut jste už cvičení věnovala a kolik kalorií celkem spálila. Nově si můžete zvolit čtyřtýdenní program a upravovat jednotlivá cvičení podle svých požadavků. Pokud vám tedy nějaký cvik nevyhovuje, můžete jej nahradit jiným cvikem, díky kterému posílíte stejnou skupinu svalů. Za každý dílčí úspěch se pak dočkáte uznání, na konci na vás pak čeká váš vysněný cíl – pevnější postava, síla a skvělý pocit z dosaženého výkonu.

Běh je mezi ženami čím dál oblíbenější, tomu se přizpůsobuje i aplikace N+TC. Je možné ji propojit s běžeckou aplikací Nike+ Running a zahrnout tak běh do vašeho čtyřtýdenního plánu. Na svém telefonu tak budete moci snadno sledovat uběhnuté trasy, zdolané kilometry a spálené kalorie. Kromě toho se budou minuty z každého běhu započítávat do celkového počtu odcvičených minut v aplikaci N+TC. To vše pak můžete sdílet na Facebook a motivovat tak k pravidelnému sportu i vaše kamarády. V říjnu tohoto roku představí Nike + Training Club novinku „Diggins’ Zoom in 5 Workout“. Nová část aplikace bude zaměřena na 5 minutové cvičení, tak aby sportovci mohli efektivně cvičit i ve dnech, kdy nemají mnoho času. Aplikace Nike+ Training Club je ke stažení zdarma na https://itunes.apple.com/…/id301521403. Přidejte se k nám..:-)