Gentle Women

Business Club
Najděte nové možnosti
Staňte se členem

Buďte ženou. Teď a tady.

Nina Ricci provází ženy v jejich revolucích, předpovídá jejich nejniternější touhy. Instinktivní a mysteriózní současnost, porozumění ženskému hlasu – to je to, co činí ženu Nina Ricci tak výjimečnou.
Každá vůně je ódou na ženskost. Vůně Nina Ricci jsou inovativní, plné poetičnosti, vystihují podstatu ženské smyslnosti. Vnitřní svět se setkává s pařížskou kulturou.
L'Air du Temps, vytvořená v roce 1948 je již klasikou. Kořeněná květinová vůně, jejíž modernost a vyváženost udivují i o více než půlstoletí později. Klidná a luxusní, evokuje ženu v harmonii sama se sebou a svým okolím, absolutní a nekonečnou osobnost. Nina, ovocná a květinová vůně, byla vytvořena v roce 2006 a objevuje snový svět mladé dívky, balancující na pomezí pohádky a skutečnosti. Hledání ženskosti a zároveň pokoušející jako zakázané ovoce.
Vůní L´Extase otevírá Nina Ricci novou kapitolu, osvobozující nový ženský sen.

Touto novinkou ztělesňuje Nina Ricci sen o ženě v souladu s jejími nejtajnějšími touhami.
Žena naší doby si vydobyla právo na zážitky všemi smysly. Ženskost ve spojení se smyslností. Právo být sama sebou, i když je nahá. Obzvláště když je nahá.
Žhnoucí a svobodná žena. Erotický sen ženy, imaginární a světská cesta k jádru svého bytí, o cestě až do extáze: L'Extase.

Svobodná a instinktivní, s bezbřehou smyslností, Laetitia Casta představuje ztělesnění francouzské elegance. Její postava, sex appeal, unikátní fotogeničnost, překrásný obličej – to vše přirozené. Je jak sofistikovaná, tak nespoutaná. Laetitia Casta představuje temperament již nyní nesmrtelné ikony.
Tento nový sen Nina Ricci vyzývá ženy, aby osvobodily své fantazie, zažily vzrušení a doprovází je na cestě k extázi: L’Extase.

Snadno zapamatovatelná vůně se silnou identitou evokuje ženské touhy a je prvním počinem Francise Kurkdjiana pro značku Nina Ricci.
L'Extase je spojením dvou akordů, silných a tajemných, pronásledující se a rezonující navzájem. Akord růže je vystavěn kolem kytice bílých okvětních lístků, zdůrazněný přírodními růžemi a rozčleněný růžovým pepřem, který působí jako saténové pohlazení. Poté následuje pižmový akord, opojný a vzrušující, se stopami benzoinu a cedrového dřeva. Vůni uzavírá nádech pižma a ambry.
L'Extase je jiskrný Eau de Parfum se skutečně erotickou signaturou.
Vzrušující cesta do srdce ženských tužeb.

Flakón nové vůně L'Extase zachovává ducha pařížské elegance. Odkazuje k luxusním kabelkám, které jsou pro dům Nina Ricci tak ikonické.
Tajemný obal je zahalen ve stínech tmavě fialové, zlaté detaily a černá saténová stuha se štítkem směle zařazuje L’Extase mezi ostatní skvělé vůně Nina Ricci.
Krabička je tvořena pudrově růžovou texturou, zdobena štítkem s podpisem a zlatou stuhou s obrysy zlaté. Černá vnitřní část odhaluje příslib L'Extase: „Osvoboďte své fantazie“

Reklamní spot L'Extase, režírovaný Gordonem von Steinerem je vyprávěn jako intimní pohádka. Vzrušující cesta do srdce ženských tužeb.
Žena ztělesňovaná Laetitiou Casta, na vrcholu své ženskosti zkříží v pařížském výtahu svou cestu s cizincem. Jejich oči se setkají. Ona předstírá skromnost, látka zašustí, těla se napínají. Ruce se dotknou. Oba jsou spalováni touhou, která jim ochromuje smysly, přebírá nad nimi kontrolu. Vůně erotičnosti se vznáší ve vzduchu. Právě teď. Právě tady. Vášnivě se políbí. Dveře se otevírají a mladá žena vystupuje.
Byl to pouhý sen, pouhá fantazie? Na tom vlastně nezáleží. Zažila extázi. L'Extase.

  • NINA RICCI L´EXTASE EDP 80 ML 2490 Kč*
  • NINA RICCI L´EXTASE EDP 50 ML 1990 Kč*
  • NINA RICCI L´EXTASE EDP 30 ML 1390 Kč*
  • NINA RICCI L´EXTASE SMYSLNÉ TĚLOVÉ MLÉKO 200 ML 1050 Kč*
  • NINA RICCI L´EXTASE SMYSLNÝ SPRCHOVÝ GEL 200 ML 930 Kč*

*(nezávisle doporučená spotřebitelská cena vč. DPH)
Dostupná v široké síti parfumerií Sephora, Marionnaud, FAnn, Douglas, Tesco My